9 آذر 1398

بانک محتوای آموزشی فیروزبهرام گشایش یافت

مولف: اردشیر کاویانی گوهری   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
3/4

بانک محتوای آموزشی فیروزبهرام گشایش یافت

هرساله پس از برگزاری کنکور سراسری برخی از دانش‌آموزانی که وارد دانشگاه شده‌اند کتاب‌های کمک‌درسی خود را به کتاب‌خانۀ مدرسه اهداء می‌کنند. این کتاب‌ها به دانش‌آموزان علاقه‌مند داده می‌شود. برخی از دانش‌آموزان - به‌ویژه از کلاس دوازدهم- هزینه‌های بسیار زیادی بابت خرید کتاب‌های کمک‌درسی پرداخت می‌کنند. گاهی برخی از دانش‌آموزان برای اطمینان چندین کتاب در بارۀ یک درس را هم می‌خرند اما هم‌چنان نگران هستند که نکند چیزی را جا انداخته باشند. یکی از راه‌های کم کردن این هزینه‌ها و فراهم کردن آرامش خیال بیشتر برای بچه‌ها ارائه جزوه، درسنامه، نمونه سوالات و مباحث گوناگون درسی از سوی دبیران مدرسه است. این روش مزیتی نیز دارد و آن در دسترس بودن دبیران مربوطه است.

 

 

با تشخیص این نیاز از سوی مسئولین آموزشی مدرسه بنا شده است همه دبیران کمک کنند و برای ارتقاء منابع مطالعاتی دانش‌آموزانِ پایه‌ها و رشته‌های گوناگون فیروزبهرام  و برای کامل‌تر کردن این بانک اطلاعاتی به سهم خود مطالبی برای ثبت در وب‌سایت مدرسه در اختیار قرار دهند. با این کار این بانک برای همه دانش‌آموزان در دسترس خواهد بود و هزینۀ چاپ آن‌ها نیز به صفر می‌رسد.

آقایان بوذرجمهر پرخیده، دبیر فیزیک، عماد خلیلی، دبیر عربی و محسن هزاری، دبیر شیمی برای گشایش و راه انداختن این بانک پا پیش گذاشتند و درسنامه، تمرین، جزوه، نمونه سوال امتحان نهایی و مباحث گوناگون درسی خود را در اختیار مدرسه قرار دادند. این اندوخته هم‌اکنون از بخش «نمونه سوالات» وب‌سایت مدرسه قابل دریافت است.

در روزهای پیش‌رو با همت دبیران محترم رفته‌رفته به سرمایۀ این بانک آموزشی افزوده خواهد شد.

 

کامران فریدونی، معاون پرورشی فیروزبهرام

تعداد مشاهده (634)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "بانک محتوای آموزشی فیروزبهرام گشایش یافت"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید