23 اردیبهشت 1396

فیروزبهرامی‌های 20 تا 80 ساله کنار هم نشستند

مولف: اردشیر کاویانی گوهری   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
5

فیروزبهرامی‌های 20 تا 80 ساله کنار هم نشستند

در روز چهارشنبه 21 اردیبهشت 1396 از ساعت 16 تعدادی از فیروزبهرامی‌ها گرد هم آمدند.

در روز چهارشنبه 21 اردیبهشت آقای صادق سمیعی، رئیس هیئت‌مدیره جامعه فیروزبهرام گزارشی دربارۀ کارهای انجام‌شده برای کتاب فیروزبهرام ارائه دادند و با توافق گروهی بنا شد گردهم‌آیی ازاین‌پس در نخستین پنج‌شنبۀ پس از 2 دی‌ماه برگزار شود. بر مبنای نوشتۀ سنگ‌ِ بنای مدرسه، فیروزبهرام در روز 2 دی‌ماه 1311 گشایش‌یافته است و بر اساس تقویم میلادی آن روزها مصادف با تعطیلات سال نوی مسیحی نیز است با این ترتیب امکان حضور فیروزبهرامی‌های مقیمِ خارج از کشور نیز فراهم است.

 

عکس-یادگاری-صادق-سمیعی-بوذرجمهر-پرخیده-و-

 

 

آقای-بوذرجمهر-پرخیده-مدیر-فیروزبهرام

 

 

آقای-صادق-سمیعی-رییس-هیئت-مدیره-جامعه-فیروزبهرام

 

 

نخستین گردهم‌آیی فیروزبهرامی‌ها در دورۀ مدیریت آقای خداداد راسخی در 17 خردادماه 1386 برگزار شد. در آن نشست دو هدف برای جامعه فیروزبهرام پیشنهاد و تعیین شد. نخست، طراحی و تهیه نشان (آرم) فیروزبهرام به‌صورت سنجاق‌سینه (Badge) که به‌وسیلۀ «تاده کشیش» انجام شد و دوم چاپ کتاب فیروزبهرام. حاضرین برای تحقق اهداف یادشده و برنامه‌ریزی برای برگزاری سالیانۀ گردهم‌آیی‌ها با رأی اکثریت هفت نفر به‌عنوان اعضای اصلی هیئت‌رئیسۀ جامعه فیروزبهرام (و دو نفر جانشین) انتخاب شدند: ا- آقای خداداد شهریارزاده 2- مدیر وقت (آقای خداداد راسخی) 3- آقای صادق سمیعی 4- آقای محمود مصدق 5- رئیس انجمن اولیا و مربیان وقت (آقای شابهرام سیروسی) 6- نماینده‌ای از انجمن زرتشتیان تهران (آقای خدامراد مزداپور) 7- آقای فریبرز پزشک و دو نفر اعضای جانشین: 8- آقای منوچهر مؤیدی 9- آقای سعدی ثقفی

 

 

 

 

 

 

با توجه به آنچه گذشت، گردهم‌آیی بعدی فیروزبهرامی‌ها در روز پنج‌شنبه 7 دی‌ماه 1396 برگزار خواهد شد و از تمامی علاقه‌مندان و اعضای جامعه فیروزبهرام درخواست می‌شود این تاریخ را به خاطر سپرده و در آن روز در فیروزبهرام حضور پیدا کنند و هم به همکلاسی‌ها و فیروزبهرامی‌های دیگر اطلاع دهند.

لازم به یادآوری است که هر فردی که یک سال تحصیلی در فیروزبهرام درس‌خوانده و یا خدمت کرده باشد فیروزبهرامی و از اعضای جامعۀ فیروزبهرام به‌حساب می‌آید.

عکس و خبر: کامران فریدونی معاون پرورشی فیروزبهرام

تعداد مشاهده (1552)       نظرات (1)

نظرات کاربران درباره خبر "فیروزبهرامی‌های 20 تا 80 ساله کنار هم نشستند"


بنده در سال 1357 از این دبیرستان خوب و با اصالت فارغ التحصیل شدم بسیار خوشحال خواهم شد اگر بتوانم هم در جلسات شما باشم و هم با سایر دوستان ان دوران در ارتباط باشم. با تشکر

نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید