1 مهر 1402

امروز همه آمده بودند؛ زیبا و خندان

مولف: بهزاد پرخیده   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
/5

امروز همه آمده بودند؛ زیبا و خندان

امروز همه آمده بودند؛ زیبا و خندان
از ساعت ۷:۳۰، امروز شنبه، یکم مهر، کم‌کم حیاط مدرسه شوروحال دوباره خود را پیدا کرد. برخی از اولیا هم همراه فرزندشان آمده بودند. دوستان دوباره همدیگر را یافتند و قهقهه خنده‌های‌شان مدرسه را پر کرد.
در این ساعت بود که آقای دکتر اسفندیار اختیاری، نماینده محترم زرتشتیان در مجلس و فرشاد فرهی‌فر رییس کمیسیون آموزشی و فرهنگی انجمن زرتشتیان تهران برای شادباش‌گویی سال نو تحصیلی به مدرسه آمدند.
۷:۴۵ همه دانش‌آموزان در حیاط مدرسه به صف شده بودند. نخست آقای دکتر اسفندیار اختیاری سخنان خود را با نام اهورامزدا و درود به فروهر پاک اشوزرتشت آغاز کرد. ایشان ضمن معرفی آقای سهراب ویرابی به عنوان مدیر جدید دبیرستان و هنرستان ماندگار فیروزبهرام برای نامبرده در پست جدید و همکاران‌شان آرزوی موفقیت کرد.
دکتر اختیاری در دنباله سخنان‌شان؛ دانش‌آموزان را مورد خطاب قرار داد و گفت: شما باید برای تحصیل در این مدرسه قدیمی و دارای پیشینه درخشان، به خود ببالید و افتخار کنید. ایشان هم‌چنین کادر مدرسه را یکی از بهترین و کارآزموده‌ترین معلم‌های تهران خواندند و تأکید کردند که دانش‌آموزان حداکثر یادگیری را از این کادر داشته باشند.
پس از پایان گرفتن سخنان نماینده مخترم زرتشتیان در مجلس، آقای سهراب ویرابی مدیریت مدرسه پشت تریبون قرار گرفت و ضمن خوش‌آمدگویی و شادباش سال نو تحصیلی، بر منظم بودن تاکید کرد. ایشان از دانش‌آموزان خواست که اخلاق و نظم.را رعایت کنند. از آوردن گوشی خودداری کنند و کلاس‌های خودشان را که تازه رنگ‌آمیزی شده خوب و تمیز نگه دارند.
سخنران بعدی معاونت انضباطی مدرسه، آقای علیرضا رمضان‌نسب بودند. ایشان نیز بر نظم و انضباط و وقت‌شناسی تاکید کردند و آرزو کردند که سال تحصیلی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ سالی پربار و همراه با موفقیت باشد.
دانش‌آموزان و دبیران و کادر اجرایی مدرسه هنگام رفتن به کلاس با نان شیرینی دانمارکی که از سوی انجمن زرتشتیان به مدرسه فرستاده شده بود پذیرایی شدند.
گفتنی‌ست که امسال و درست در روز اول مهر، به کوشش انجمن اولیا، تعداد زیادی گلدان‌هایی با گیاهان زیبا تهیه شده بود که واقعا فضای مدرسه را شاداب و تروتازه کرده بود.
خبر از: ب. پرخیده
فرتورها از: بهزاد پرخیده
۱ مهر ۱۴۰۲
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (247)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "امروز همه آمده بودند؛ زیبا و خندان"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید