29 آبان 1400

مراسم بزرگ‌داشت یکی از نام‌داران فیروزبهرام

مولف: بهزاد پرخیده   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
5

مراسم بزرگ‌داشت یکی از نام‌داران فیروزبهرام

روز پنج‌شنبه 28 آبان‌ماه 1400 در دفتر انتشارات کتابسرا مراسم بزرگ‌داشتی برای آقای صادق سمیعی مدیر مسئول این مرکز فرهنگی برگزار شد.

سمیعی از دانش‌آموختگان دهۀ 30 و از شخصیت‌های نام‌دار فیروزبهرام در سال 1386 گردهم‌آیی‌های سالیانۀ فیروزبهرام را بنیان نهاد.

 

 

وی پیش از انقلاب، قائم‌مقام بانک ایران و عرب و چندی نیز مدیر مجله اتاق بازرگانی ایران و بلژیک بوده‌است. چند سال پیش در مصاحبه‌ای گفته بود: «حرفۀ من بازرسی است. اگر درآمد شغل بازرسی‌ام نبود، سال‌ها پیش کرکرۀ انتشارات کتابسرا را پایین کشیده بودیم.»

 

 

انتشارات کتابسرا در چهل سال گذشته حدود ۴۰۰ عنوان کتاب منتشر کرده‌است. این نام‌دار فیروزبهرام بدون هیچ چشم‌داشتی فهرست کاملی از دانش‌آموزان مدرسه را از آغاز تا سال 1357 در انتشارات کتابسرا به‌وسیله هم‌کاران خود تهیه کرده‌بود تا در قالب کتابی به‌نام فیروزبهرام به‌چاپ برساند.

برای آن درگذشته روانی شاد و برای بازماندگانش تن‌درستی و دیرزیوی خواهانیم.

 

از راست خداداد شهریارزاده ناصری(مدیر سال 1357)، منوچهر جاوید(مدیر وقت)، علی‌نقی فرمانفرماییان از قدیمی‌ترین دانش‌آموختگان فیروزبهرام و صادق سمیعی(رئیس جامعه و از نام‌داران فیروزبهرام) هنگام رونمایی از نشان فیروزبهرام در جشن هشتادسالگی فیروزبهرام در پنج شنبه 7 دی ماه 1391

 

خبر و عکس: کامران فریدونی، معاون پرورشی فیروزبهرام

تعداد مشاهده (1386)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "مراسم بزرگ‌داشت یکی از نام‌داران فیروزبهرام "


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید