25 دی 1399

دهش‌مندانِ خردمند کتاب اهدا می‌کنند

مولف: اردشیر کاویانی گوهری   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
5

دهش‌مندانِ خردمند کتاب اهدا می‌کنند

در کتاب‌خانه فیروزبهرام قفسه‌ای داریم به‌نام فیروزبهرام. این قفسه ویژۀ کتاب‌های تالیفی و ترجمه‌شدۀ فیروزبهرامی‌هاست. فیروزبهرامی‌ها یعنی همۀ کسانی که دست‌کم یک سال تحصیلی در فیروزبهرام درس‌خوانده‌ یا خدمت کرده‌باشند. بهنام مرادیان نیز یکی از همین فیروزبهرامی‌های نویسنده است. او از سال 1380 تا 84 دانش‌آموز رشتۀ ریاضی فیروزبهرام بوده، سپس در رشتۀ علوم اقتصادی در دانشگاه علامه طباطبائی تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل داده است.

در روز چهارشنبه 24 دی‌ماه 1399 مرادیان 300 جلد از دو کتاب تازه چاپ‌شده‌اش را به مدرسه فرستاد تا به دانش‌آموزان و کارکنان مدرسه اهدا کنیم. 1- طراحی مسیر زندگی، ویژۀ دانش‌آموزان دبیرستانی 2- چگونه احمق نباشیم و درست فکر کنیم(معرفی 40 خطا و سوگیری شناختی که موجب می‌شوند درست فکر و استدلال کنیم به همراه روش کنترل آن‌ها)

هزینۀ چاپ کتاب نخست را خانوادۀ روان‌شاد فریدون اردشیر یزدانی و هزینۀ چاپ کتاب دوم را خانوادۀ روان‌شاد فرخنده نوش فرزند روان‌شادان شیرین و نوشیروان پرداخت کرده‌اند. روان‌شاد خانم فرخنده نوش مادر یکی از دانش‌آموزان گذشتۀ فیروزبهرام، آرش جاماسب‌نژاد بود که خود نیز پیش‌از درگذشت در سال‌های گذشته ازجمله هزینۀ خریداری دوربین‌های مداربسته فیروزبهرام را به‌نام پسرش آرش تقبل کرده‌بود.

دهش‌مندان این دو کتاب‌ هزینۀ چاپ 850 جلد از هر یک از کتاب‌ها را به‌عهده گرفته‌اند تا برای دانش‌آموزان زرتشتی مدارس شهرهای یزد، کرمان، اصفهان، شیراز، کرج و تهران و هم‌چنین در اختیار سازمان فروهر قرار گیرد که امروز سهمیه فیروزبهرام را دریافت کردیم.

آقای مرادیان وعده دادند تا یک جلد از هر یک از کتاب‌های یادشده و دو کتاب دیگرشان را به کتاب‌خانۀ مدرسۀ سابق خود اهداء کنند.

بدینوسیله از همۀ خیراندیشان این کار فرهنگی قدردانی و سپاس‌گزاری می‌شود.

 

 

 

 

کامران فریدونی، معاون پرورشی فیروزبهرام

تعداد مشاهده (319)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "دهش‌مندانِ خردمند کتاب اهدا می‌کنند"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید