19 آذر 1399

پذیرفته‌شدگان فیروزبهرام در دانشگاه‌های کشور

مولف: اردشیر کاویانی گوهری   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
5

پذیرفته‌شدگان فیروزبهرام در دانشگاه‌های کشور

در سالی که گذشت همگان با شرایط جدید و دشواری روبرو شدند. بسیاری از نقشه‌ها نقش بر آب شد. برخی از دانش‌آموزانی که می‌خواستند از مسیر ادامۀ تحصیل در دانشگاه‌های کشور به اهداف‌شان برسند دچار سختی، سردرگمی و گاهی ناامیدی شدند. اما از میان آن‌ها هم بودند کسانی که به موفقیتی نسبی دست پیداکردند. تعدادی از آن‌ها هم‌اکنون در رشته/ شهرهای موردنظرشان پذیرفته شده و در حال ادامه تحصیل هستند و برخی نیز در نیم‌ترم دوم(بهمن‌ماه) به دانشگاه وارد خواهند شد. در کنکور سال 1399 به‌طور نسبی و در مقایسه با سال‌های پیشین دانش‌آموزان رشتۀ کامپیوتر به موفقیت‌های قابل‌توجهی رسیدند. باتوجه به نتایج این کلاس(12 کامپیوتر) روشن است که تشکیل کلاس 6 نفرۀ داوطلبانه و آموزش‌های ویژۀ آقای منوچهر مژگانی در به‌دست آوردن این موفقیت نقشی انکارناشدنی داشته‌است. پنج تن از دانش‌آموزان کلاس یادشده که رتبه‌های درخشانی آوردند به‌ترتیب رتبه عبارتنداز: رتبه 20 سهیل مباشرامینی، رتبۀ 456 عرفان ملاباقری، رتبۀ 502 آرمین یوسفی، رتبۀ 503 فراز یزدانی و رتبۀ 640 پویان گشتاسبی. تنها یک تن بیرون از این دایره در کلاس 12 کامپیوتر رتبه‌ای در سطح همین بچه‌ها آورده، پاتریک نرسسیان با رتبۀ 197 . اما در رشتۀ حساب‌داری نیز ساسون آغازاریان با رتبۀ 347 و در رشتۀ ریاضی شروین خادمی با رتبۀ 1400 از دیگران پیشی گرفته‌اند.

 

 

 

هنگام عکاسی از بنر قبولی‌های کنکور چندتن از قبول‌شدگان کنکور سر رسیدند و عکس از بنر را با حضور آن‌ها گرفتم. 

از راست: بهرام ایدلی، ارشیا ناهید، شروین خادمی و آرشام زندیان

 

 

فهرست کامل پذیرفته‌شدگان سال تحصیلی 99-1398 دبیرستان ماندگار و هنرستان فیروزبهرام در دانشگاه‌های کشور را در زیر می‌بینیم:

 پذیرفته‌شدگان رشتۀ ریاضی به‌ترتیب حروف الف‌با

  1. ودی آبرامیان مهندسی نفت علوم تحقیقات/ تهران
  2. اسفندیار اردشیریان کارشناسی حساب‌داری/ آزاد تهران مرکز
  3. داویت اسلانیانس کارشناسی مدیریت مالی/ آزاد تهران شمال
  4. آرن آواکیانس مهندسی کامپیوتر علوم تحقیقات/ تهران
  5. لئو اوحانیان کارشناسی مدیریت بازرگانی/ تهران شمال
  6. نارک باغدسریان مهندسی معماری/ تهران جنوب
  7. فرهاد پولادی درویش مهندسی صنایع/ تهران شمال
  8. ارشیا پیشداد فومنی مهندسی عمران/ تهران مرکز
  9. شروین خادمی کلانتری مهندسی انرژی/ دانشگاه امیرکبیر

10- ارشام زندیان مهندسی برق/ دانشگاه سراسری یزد

11- پاردیک ستودیان کارشناسی علوم کامپیوتری/ تهران مرکز

12- کایلار سرکیسیان مهندسی کامپیوتر/ دانشگاه بین‌المللی امام خمینی قزوین

13- لئونارد سیاتوسیان مهندسی انرژی/ علوم تحقیقات

14- لئو شامیریان کارشناسی علوم کامپیوتر/ تهران مرکز

15- مهراد شاهکوئی مهندسی انرژی/ علوم تحقیقات

16- میرو عمی‌جانیان مهندسی عمران/ تهران شمال

17- آده قریب‌خانیان مدیریت کسب‌وکار کوچک/ تهران مرکز

18- بامداد کسائیان معماری داخلی/ تهران مرکز

19- کوین نرسسیان مدیریت مالی/ تهران جنوب

20- اریک هارتونیان مدیریت امور گمرکی/ تهران مرکز

21- نارک هاکوپیان مهندسی صنایع/ تهران جنوب

 

پذیرفته‌شدگان رشتۀ تجربی به‌ترتیب حروف الف‌با

 

1- آرکادی آبنوس شیمی کاربردی/ تهران مرکز

2- امیل عزیزیان مهندسی لیزر اپتیک/ تهران مرکز

3- تاده قره‌پتیان مدیریت بازرگانی/ تهران شمال

4- امین مان‌گاسار شیمی کاربردی/ علوم تحقیقات

5- ارشیا ناهید مهندسی گیاه‌پزشکی/ دانشگاه علوم‌پزشکی دانشگاه تهران

6- هومان یزدان‌پرستان مهندسی علوم صنایع غذایی/ یادگار امام شهر ری

 

پذیرفته‌شدگان رشتۀ کامپیوتر به‌ترتیب حروف الف‌با

 

1- ارژنگ پیشداد فومنی کاردانی نرم‌افزار کامپیوتر/ شماره2 سروش اصفهان

2- تئودور آواکیان مهندسی علوم کامپیوتر/ تهران غرب

3- آرنو تارویردی‌یان کارشناسی زبان روسی/ تهران شمال

4- آرن داودی مهندسی کامپیوتر/ تهران مرکز

5- برنارد راقیانس مهندسی کامپیوتر/ تهران جنوب

6- ژوهانس زادوریان کاردانی نرم‌افزار کامپیوتر/ یاگار امام تهران

7- آروین شهبازی مدیریت صنعتی/ تهران شمال

8- گارنی قدیمیان مترجمی زبان انگلیسی/ آزاد تهران مرکز، واحد زبان‌های خارجی

9- پویان گشتاسبی کاردانی نرم‌افزار کامپیوتر/ دانشگاه روزانه کرج

10- عرفان ملاباقری کاردانی IT/ شبانه شمسی‌پور

11- لئو مندنی کاردانی نرم‌افزار کامپیوتر/ یادگار امام تهران

12- سهیل مباشر امینی کاردانی نرم‌افزار کامپیوتر/ روزانه شمسی‌پور

13- پاتریک نرسسیان کاردانی IT/ روزانه شمسی‌پور

14- فراز یزدانی کاردانی IT/ علوم تحقیقات

15- آرمین یوسفی کاردانی نرم‌افزار کامپیوتر/ شبانه شمسی‌پور

 

پذیرفته‌شدگان رشتۀ حساب‌داری به‌ترتیب حروف الف‌با

 

1- ساسون آغازاریان کاردانی پیوسته/ روزانه شمسی‌پور

2- آبل انجیلیان کارشناسی تربیت‌بدنی/ تهران شمال

3- سیون تارویان هفتوانی مدیریت بازرگانی/ تهران شزق

4- سپهر خسرویانی مدیریت اموربانکی/ تهران مرکز

5- پارسا عبائی کاردانی حساب‌داری/ اتاق بازگانی صنایع و معادن و کشاورزی

6- تئودیک وارطانیان کارشناسی پیوسته حساب‌داری/ تهران جنوب

7- امانوئل یوحنا کارشناسی حساب‌داری/ آزاد شهر ری

8- امیل بدلیان کاردانی حساب‌داری/ شبانه شمسی‌پور

 

کامران فریدونی، معاون پرورشی فیروزبهرام

تعداد مشاهده (556)       نظرات (1)

نظرات کاربران درباره خبر "پذیرفته‌شدگان فیروزبهرام در دانشگاه‌های کشور"


با آرزوی موفقیت برای همه دانش آموزان. امیدوارم همه دوستان را در مدارج بالاتر تحصیلی مشاهده کنیم.

نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید