19 آذر 1399

پذیرفته‌شدگان فیروزبهرام در دانشگاه‌های کشور

مولف: اردشیر کاویانی گوهری   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
5

پذیرفته‌شدگان فیروزبهرام در دانشگاه‌های کشور

در سالی که گذشت همگان با شرایط جدید و دشواری روبرو شدند. بسیاری از نقشه‌ها نقش بر آب شد. برخی از دانش‌آموزانی که می‌خواستند از مسیر ادامۀ تحصیل در دانشگاه‌های کشور به اهداف‌شان برسند دچار سختی، سردرگمی و گاهی ناامیدی شدند. اما از میان آن‌ها هم بودند کسانی که به موفقیتی نسبی دست پیداکردند. تعدادی از آن‌ها هم‌اکنون در رشته/ شهرهای موردنظرشان پذیرفته شده و در حال ادامه تحصیل هستند و برخی نیز در نیم‌ترم دوم(بهمن‌ماه) به دانشگاه وارد خواهند شد. در کنکور سال 1399 به‌طور نسبی و در مقایسه با سال‌های پیشین دانش‌آموزان رشتۀ کامپیوتر به موفقیت‌های قابل‌توجهی رسیدند. باتوجه به نتایج این کلاس(12 کامپیوتر) روشن است که تشکیل کلاس 6 نفرۀ داوطلبانه و آموزش‌های ویژۀ آقای منوچهر مژگانی در به‌دست آوردن این موفقیت نقشی انکارناشدنی داشته‌است. پنج تن از دانش‌آموزان کلاس یادشده که رتبه‌های درخشانی آوردند به‌ترتیب رتبه عبارتنداز: رتبه 20 سهیل مباشرامینی، رتبۀ 456 عرفان ملاباقری، رتبۀ 502 آرمین یوسفی، رتبۀ 503 فراز یزدانی و رتبۀ 640 پویان گشتاسبی. تنها یک تن بیرون از این دایره در کلاس 12 کامپیوتر رتبه‌ای در سطح همین بچه‌ها آورده، پاتریک نرسسیان با رتبۀ 197 . اما در رشتۀ حساب‌داری نیز ساسون آغازاریان با رتبۀ 347 و در رشتۀ ریاضی شروین خادمی با رتبۀ 1400 از دیگران پیشی گرفته‌اند.

 

 

 

هنگام عکاسی از بنر قبولی‌های کنکور چندتن از قبول‌شدگان کنکور سر رسیدند و عکس از بنر را با حضور آن‌ها گرفتم. 

از راست: بهرام ایدلی، ارشیا ناهید، شروین خادمی و آرشام زندیان

 

 

فهرست کامل پذیرفته‌شدگان سال تحصیلی 99-1398 دبیرستان ماندگار و هنرستان فیروزبهرام در دانشگاه‌های کشور را در زیر می‌بینیم:

 پذیرفته‌شدگان رشتۀ ریاضی به‌ترتیب حروف الف‌با

  1. ودی آبرامیان مهندسی نفت علوم تحقیقات/ تهران
  2. اسفندیار اردشیریان کارشناسی حساب‌داری/ آزاد تهران مرکز
  3. داویت اسلانیانس کارشناسی مدیریت مالی/ آزاد تهران شمال
  4. آرن آواکیانس مهندسی کامپیوتر علوم تحقیقات/ تهران
  5. لئو اوحانیان کارشناسی مدیریت بازرگانی/ تهران شمال
  6. نارک باغدسریان مهندسی معماری/ تهران جنوب
  7. فرهاد پولادی درویش مهندسی صنایع/ تهران شمال
  8. ارشیا پیشداد فومنی مهندسی عمران/ تهران مرکز
  9. شروین خادمی کلانتری مهندسی انرژی/ دانشگاه امیرکبیر

10- ارشام زندیان مهندسی برق/ دانشگاه سراسری یزد

11- پاردیک ستودیان کارشناسی علوم کامپیوتری/ تهران مرکز

12- کایلار سرکیسیان مهندسی کامپیوتر/ دانشگاه بین‌المللی امام خمینی قزوین

13- لئونارد سیاتوسیان مهندسی انرژی/ علوم تحقیقات

14- لئو شامیریان کارشناسی علوم کامپیوتر/ تهران مرکز

15- مهراد شاهکوئی مهندسی انرژی/ علوم تحقیقات

16- میرو عمی‌جانیان مهندسی عمران/ تهران شمال

17- آده قریب‌خانیان مدیریت کسب‌وکار کوچک/ تهران مرکز

18- بامداد کسائیان معماری داخلی/ تهران مرکز

19- کوین نرسسیان مدیریت مالی/ تهران جنوب

20- اریک هارتونیان مدیریت امور گمرکی/ تهران مرکز

21- نارک هاکوپیان مهندسی صنایع/ تهران جنوب

 

پذیرفته‌شدگان رشتۀ تجربی به‌ترتیب حروف الف‌با

 

1- آرکادی آبنوس شیمی کاربردی/ تهران مرکز

2- امیل عزیزیان مهندسی لیزر اپتیک/ تهران مرکز

3- تاده قره‌پتیان مدیریت بازرگانی/ تهران شمال

4- امین مان‌گاسار شیمی کاربردی/ علوم تحقیقات

5- ارشیا ناهید مهندسی گیاه‌پزشکی/ دانشگاه علوم‌پزشکی دانشگاه تهران

6- هومان یزدان‌پرستان مهندسی علوم صنایع غذایی/ یادگار امام شهر ری

 

پذیرفته‌شدگان رشتۀ کامپیوتر به‌ترتیب حروف الف‌با

 

1- ارژنگ پیشداد فومنی کاردانی نرم‌افزار کامپیوتر/ شماره2 سروش اصفهان

2- تئودور آواکیان مهندسی علوم کامپیوتر/ تهران غرب

3- آرنو تارویردی‌یان کارشناسی زبان روسی/ تهران شمال

4- آرن داودی مهندسی کامپیوتر/ تهران مرکز

5- برنارد راقیانس مهندسی کامپیوتر/ تهران جنوب

6- ژوهانس زادوریان کاردانی نرم‌افزار کامپیوتر/ یاگار امام تهران

7- آروین شهبازی مدیریت صنعتی/ تهران شمال

8- گارنی قدیمیان مترجمی زبان انگلیسی/ آزاد تهران مرکز، واحد زبان‌های خارجی

9- پویان گشتاسبی کاردانی نرم‌افزار کامپیوتر/ دانشگاه روزانه کرج

10- عرفان ملاباقری کاردانی IT/ شبانه شمسی‌پور

11- لئو مندنی کاردانی نرم‌افزار کامپیوتر/ یادگار امام تهران

12- سهیل مباشر امینی کاردانی نرم‌افزار کامپیوتر/ روزانه شمسی‌پور

13- پاتریک نرسسیان کاردانی IT/ روزانه شمسی‌پور

14- فراز یزدانی کاردانی IT/ علوم تحقیقات

15- آرمین یوسفی کاردانی نرم‌افزار کامپیوتر/ شبانه شمسی‌پور

 

پذیرفته‌شدگان رشتۀ حساب‌داری به‌ترتیب حروف الف‌با

 

1- ساسون آغازاریان کاردانی پیوسته/ روزانه شمسی‌پور

2- آبل انجیلیان کارشناسی تربیت‌بدنی/ تهران شمال

3- سیون تارویان هفتوانی مدیریت بازرگانی/ تهران شزق

4- سپهر خسرویانی مدیریت اموربانکی/ تهران مرکز

5- پارسا عبائی کاردانی حساب‌داری/ اتاق بازگانی صنایع و معادن و کشاورزی

6- تئودیک وارطانیان کارشناسی پیوسته حساب‌داری/ تهران جنوب

7- امانوئل یوحنا کارشناسی حساب‌داری/ آزاد شهر ری

8- امیل بدلیان کاردانی حساب‌داری/ شبانه شمسی‌پور

 

کامران فریدونی، معاون پرورشی فیروزبهرام

تعداد مشاهده (221)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "پذیرفته‌شدگان فیروزبهرام در دانشگاه‌های کشور"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید