چاپ خبر
دبیرستان پسرانه فیروز بهرام شنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۵
حضور فیروزبهرامی‌ها در هفدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان

هرساله با هم‌کاریِ کانون دانشجویان زرتشتی جشن‌واره‌ای با حضور اهلِ موسیقی برگزار می‌شود که ظاهراً رونق و هواخواه نیز دارد.

هرساله با هم‌کاریِ کانون دانشجویان زرتشتی جشن‌واره‌ای با حضور اهلِ موسیقی برگزار می‌شود که ظاهراً رونق و هواخواه نیز دارد.

فیروزبهرامی‌ها نیز همیشه در این جشنوارۀ شادِ موسیقی، حضور فعالی داشته‌اند.

 

محمد سریر

 

محمد سریر، آهنگ‌ساز و موسیقی‌دان و رییس خانۀ موسیقی ایران یکی از دانش‌آموزان گذشته فیروزبهرام که در فهرستِ نام‌داران این مدرسۀ ماندگار نیز جای گرفته است یکی از 3 داور این جشن‌واره بوده است.

سیاوش بزرگ‌چمی،نوازنده‌ی فلوت، دانش‌آموز 2 سال پیش و مشاور تحصیلی کنونیِ کلاس چهارمی‌ها، در بخش غیر رقابتیِ جشنواره مورد تقدیر قرار گرفت.

فرزین دستان نوازندۀ تار، دانش‌آموز سال پیشینِ فیروزبهرام مقام دوم به صورت مشترک را به‌دست آورد.

پرهام کشاورزی، دانش‌آموز 2 سال پیشِ فیروزبهرام نیز به‌عنوان یکی از دو تن سرپرست گروه کوبه‌ای نوجویان در بخش گروهی رتبۀ نخست را به‌دست آورد.

سه تن دیگر از دانش‌آموزان فیروزبهرام نیز با گروه دلنوازان در بخش گروهی، رتبۀ دوم را به‌دست آوردند: 1- آرین قدردان(دَف) که هم‌اکنون دانش‌آموز سال سوم ریاضی است 2- پویا باستانی دانش‌آموز دیگری از کلاس سوم ریاضی و مسئول گروه نیایش‌های صبح‌گاهی زرتشتیان فیروزبهرام(سه‌تار و خواننده) و شادمهر خسرویانی دانش‌آموز چند سال پیش(تنبک).

 

 

برای همه‌ی این عزیزان سربلندی و شادکامی آرزومندیم.

 

عکس و خبر از: کامران فریدونی، معاون پرورشی فیروزبهرام

انتهای پیام/.