چاپ خبر
دبیرستان پسرانه فیروز بهرام دوشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
احتمال برگزاری کلاس‌های حضوری
در روز شنبه 27 اردیبهشت‌ماه 1399 نشست شورای مدرسه برگزار شد. در این جلسه که از راس ساعت 9 صبح با حضور چندتن از دبیران، معاونین، نماینده انجمن اولیاومربیان و مدیر فیروزبهرام برگزار شد موضوعات گوناگونی مطرح شد

در روز شنبه 27 اردیبهشت‌ماه 1399 نشست شورای مدرسه برگزار شد. در این جلسه که از راس ساعت 9 صبح با حضور چندتن از دبیران، معاونین، نماینده انجمن اولیاومربیان و مدیر فیروزبهرام برگزار شد موضوعات گوناگونی مطرح شد. مهم‌ترین موضوع مطرح شده تمصم‌گیری و نحوۀ اجرای کلاس‌های جبرانی یا رفع اشکالات درسی بود. بنا‌بر بخش‌نامه آموزش‌وپرورش می‌بایست شورای هر مدرسه درباره نحوۀ آموزش به دانش‌آموزانی که به هر دلیلی از آموزش‌های مجازی و غیرحضوری بازمانده‌اند یا درس‌هایی که آموزش و برگزاری آزمون آن‌ها به‌صورت غیرحضوری ممکن نیست راه‌کاری پیشنهاد، تصویب و اجرا کنند. جمع حاضر در این نشست به این نتیجه رسیدند که برای چند درس عملی رشته کامپیوتر که تدریس و آزمون غیرحضوری ممکن نیست با دعوت از دانش‌آموزان برای حضور در کارگاه‌های کامپیوتر در چند جلسه آموزش و آزمون با رعایت تمامی نکات ایمنی انجام شود. اما برای دیگر درس‌ها و دانش‌آموزانی که ممکن است از آموزش‌های غیرحضوری بهره‌ای نبرده‌ یا بازمانده‌ باشند، قرار شد به‌وسیله پرسش‌نامه‌ای از تک‌تک دانش‌آموزان بخواهند که درخواست خود را مبنی بر برگزاری کلاس حضوری دربارۀ درس‌های نیمه‌کاره خود اعلام کرده و برای مراجعه به مدرسه و آموزش حضوری رضایت‌نامه والدین را نیز به‌همراه بیاورند.

 

 

از این‌رو  به‌آگاهی می‌رساند دانش‌آموزانی که درخواست آموزش حضوری در مدرسه را دارند لازم است مطابق تصویرهای زیر، فرم‌های مربوطۀ موجود در وب‌سایت مدرسه را پر کرده با هماهنگی قبلی به‌همراه رضایت‌نامه اولیا به مدرسه مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/.